• Dowóz uczniów do szkoły

• Harmonogram dowozu w dniu 1 września 2020r.

Trasa nr 1
            dowożenie uczniów:  podstawienie autokaru o godz. 8.15 w Różycy ul. Główna 98, dalej ul. Główna 112, następnie podstawienie  autokaru  za  przejazdem w Borowej  o  godz. 8.25,  dalej  przejazd ulicą Długą w Borowej i wjazd do Gałkowa Małego, dalej przejazd przez skrzyżowanie w  kierunku  Łodzi i dojazd  do Szkoły Podstawowej w Gałkowie Dużym (przystanek)  oraz Przedszkola  w Gałkowie Dużym (przystanek). Następnie około godz. 8.45 autokar  podjeżdża do Gałkówka Parceli oraz w kierunku wsi  Gaj, Przanówka, Gałków Kolonia i dowozi  uczniów, przez ul. Przestrzenną w Gałkowie Dużym (punkt zbiorczy przy posesji Gałków Parcela 17), do Szkoły Podstawowej w Gałkowie Dużym – koniec trasy.

Trasa  nr 2

dowożenie uczniów: podstawienie  autokaru  o godz. 8.15, od strony Karpina w Borowej,  dalej  przejazd ulicą Długą w Borowej, dalej przejazd do Zielonej Góry, dalej powrót do Borowej i wjazd do Gałkowa Małego, dalej przejazd przez skrzyżowanie w  kierunku  Łodzi i dojazd  do Szkoły Podstawowej w Gałkowie Dużym (przystanek)  oraz Przedszkola  w Gałkowie Dużym (przystanek) – koniec trasy.

Odjazd ok. godz.10.30

Harmonogram dowozu w pozostałe dni roku szkolnego

Trasa nr 1

dowożenie uczniów:  podstawienie autokaru o godz. 7.15 w Różycy ul. Główna 98, dalej ul. Główna 112, następnie podstawienie  autokaru  za  przejazdem w Borowej  o  godz. 7.25,  dalej  przejazd ulicą Długą w Borowej i wjazd do Gałkowa Małego, dalej przejazd przez skrzyżowanie w  kierunku  Łodzi i dojazd  do Szkoły Podstawowej w Gałkowie Dużym (przystanek)  oraz Przedszkola  w Gałkowie Dużym (przystanek). Następnie około godz. 7.45 autokar  podjeżdża do Gałkówka Parceli oraz w kierunku wsi  Gaj, Przanówka, Gałków Kolonia i dowozi  uczniów, przez ul. Przestrzenną w Gałkowie Dużym (punkt zbiorczy przy posesji Gałków Parcela 17), do Szkoły Podstawowej w Gałkowie Dużym – koniec trasy.

Trasa nr 2

dowożenie uczniów: podstawienie  autokaru  o godz. 7.15, od strony Karpina w Borowej,  dalej  przejazd ulicą Długą w Borowej, dalej przejazd do Zielonej Góry, dalej powrót do Borowej i wjazd do Gałkowa Małego, dalej przejazd przez skrzyżowanie w  kierunku  Łodzi i dojazd  do Szkoły Podstawowej w Gałkowie Dużym (przystanek)  oraz Przedszkola  w Gałkowie Dużym (przystanek) – koniec trasy.

Odjazdy o godz. 13.20 oraz 15.00

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 r.

• Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice

Witamy Was u progu nowego roku szkolnego. 1 września 2020 r. wracamy do szkoły  po kilku miesiącach nieobecności, spowodowanej pandemią COVID-19. Jak Państwo zapewne wiedzą, nie będzie on łatwy, ale dołożymy wszelkich starań, aby był bezpieczny i efektywny. Będziemy pracować w reżimie sanitarnym, szczegóły związane z przebiegiem procesu nauczania i bezpiecznego zachowania się w budynku szkolnym zostaną  przedstawione przez Waszych wychowawców.
            W związku z sytuacją epidemiczną w kraju i koniecznością zachowania reżimu sanitarnego,  w dniu rozpoczęcia roku szkolnego 01.09.2020r. spotkania uczniów poszczególnych klas z  wychowawcami odbywają się  według ustalonego harmonogramu.
            Link do harmonogramu:
            Harmonogram_rozpoczecia_roku_szkolnego.pdf
            Na terenie szkoły mają zastosowanie wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

1. Ruch uczniów na terenie placówki odbywa się według harmonogramu.

2. W klasach I – IV dopuszcza się obecność jednego rodzica/opiekuna prawnego dziecka pod warunkiem bezwzględnego przestrzegania obowiązujących procedur i stosowania się do poleceń pracowników szkoły.

3. Wszyscy opiekunowie mają obowiązek posiadania maseczki lub chusty zasłaniającej nos i usta.

4. Należy zachować bezpieczną odległość od innych osób.

Prosimy także o systematyczne sprawdzanie informacji umieszczanych na stronie internetowej szkoły oraz w dzienniku librus.

Po zakończeniu klasowych spotkań z wychowawcami uczniowie wychodzą ze szkoły i nie gromadzą się w grupach.

Plan dowozów i odwozów szkolnych umieścimy na szkolnej stronie www 31.08.2020 r.

Krystyna Warczyk

• Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, Pierwszoklasiści

• Bardzo cieszymy się, że od września rozpoczniecie naukę w naszej szkole. Niestety, z powodu panującej pandemii nie mogliśmy spotkać się osobiście przed wakacjami, aby zapoznać się z Wami  i odpowiedzieć na ważne dla Państwa pytania. Mamy nadzieję, że od września  będziecie mogli podjąć naukę w murach naszej szkoły.
            Zapraszamy Was na spotkanie informacyjne w dniu 27 sierpnia o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej w Gałkowie Dużym. Zachęcamy także do zapoznawania się z ważnymi informacjami na stronie szkoły.

Krystyna Warczyk

• Stypendium szkolne

• Szanowni Rodzice,

informujemy o możliwości składania wniosków o stypendium szkolne. Ma ono charakter socjalny tj. przy jego przyznaniu bierze się pod uwagę kryterium dochodu na jednego członka w rodzinie, z miesiąca poprzedzającego miesiąc złożenia wniosku.
            Wnioski należy złożyć w terminie od 1 do 15 września 2020 r. (termin ustawowy), wobec czego dochód należy wykazać z miesiąca sierpnia 2020 r.
            Kryterium dochodu uprawniające do przyznania pomocy nie uległo zmianie w stosunku do poprzedniego roku i wynosi 528,00 zł (kryterium ustawowe)
            Wnioski o przyznanie stypendium składa się do Urzędu właściwego ze względu na miejsce zamieszkania ucznia i obejmuje ono uczniów od klasy I szkoły podstawowej do ukończenia szkoły ponadpodstawowej (nie dłużej niż do ukończenia 24 roku życia).
            wniosek_stypendium_szkolne_2020.pdf