• Poznawaj świat z radością

• Informacja dotycząca prowadzenia zajęć w ramach projektu "Poznawaj świat z radością"

Z dniem 9 listopada 2020 r. roku wprowadza się dla uczniów klas 1-3   zdalne prowadzenie zajęć w ramach projektu ‘” Poznawaj świat z radością” na platformie Ms Teams wg ustalonego harmonogramu .

Dokumentacja prowadzonych zajęć przez n-la w trybie online:

• Dzienniki zajęć z naniesioną adnotacją o prowadzeniu zajęć on-line
          • Karty pracy przygotowane dla uczniów – archiwizowane przez n-li
          • Nagrania dźwiękowe, prezentacje itp. – archiwizowane przez n-li
          • Lista obecności pobrana z Ms Teams

Harmonogram zajęć projektowych w roku szkolnym 2020/2021

HARMONOGRAM_ZAJEC_PROJEKTOWYCH_-_2020_2021.docx

Informacja

W dniach 4.05.2021-7.05.2021 zajęcia projektowe z p. Anną Sadurą nie odbędą się z powodu przebywania nauczyciela na zwolnieniu lekarskim.

W dniu 21 grudnia 2020r. zajęcia projektowe z matematyki dla klasy VIb i VIIc z p. A. Sadurą  nie odbędą się.

W dniu 7 grudnia 2020r. zajęcia projektowe z matematyki dla klasy VIb i VIIc z p. A. Sadurą  nie odbędą się.

W dniu 8 grudnia 2020r. zajęcia projektowe z matematyki dla klasy VIb i VIIIb z p. A. Sadurą nie odbędą się.

W dniu 7 grudnia 2020r. zajęcia projektowe z matematyki  dla klasy IVb z p. M. Kupisz-Kreńską nie odbędą się.

W dniu 16 i 22.10.2020 odbędą się dodatkowe zajęcia projektowe z p. Emilią Wojciechowską dla klasy 1a: gr.1 na 3 godzinie lekcyjnej, gr.2 na 8 godzinie lekcyjnej

W dniu 9.10.2020 odbędą się dodatkowe zajęcia projektowe z p. Emilią Wojciechowską dla klasy 1a: gr.1 na 3 godzinie lekcyjnej, gr.2 na 8 godzinie lekcyjnej

W dniu 2.10. 2020r. zajęcia projektowe z matematyki z p. Anną Sadurą w klasi 7c zostają odwołane z powodu nieobecności nauczyciela

W dniu 16.09 2020r. zajęcia projektowe z p. Niną Wychowaniec w klasie IIa i IIb Zostają odwołane - nauczyciel na zwolnieniu lekarskim

W dniach 16-18. 09 2020r. zajęcia z p. Sadurą w kl. VIc i VIIc zostają odwołane - nauczyciel na zwolnieniu lekarskim

W dniu 16.09.2020 r. zajęcia TIK dla klasy V z p. Krzysztofem Pietrzykiem na 8 godz. lekcyjnej zostają odwołane

W dniach 9.03.2020r. - 13.03.2020r. zajęcia projektowe z p. Katarzyną Czapnik zostają odwołane - nauczyciel na zwolnieniu lekarskim

W dniach 9.03.2020r. - 13.03.2020r. zajęcia projektowe z p. Marią Kreńską zostają odwołane - nauczyciel na zwolnieniu lekarskim

W dniu 27 lutego 2020r. zajęcia projektowe dla klasy 8 z p. Marią Kreńską zostają odwołane - uczniowie uczestniczą w "Spotkaniu Młodych"

W dniach 17.03. 2020r. - 13.03.2020  zajęcia projektowe z pania Emilią Wojciechowską zostają odwołane - nauczyciel na zwolnieniu lekarskim

W dniach17-21 lutego 2020r. zajęcia projektowe z pania Joantą Kruś zostają odwołane - nauczyciel na zwolnieniu lekarskim

W dniu 7 lutego 2020r. zajęcia projektowe  z języka angielskiego z p. Zielińską dla klasy Vb na 1 i 7 godzinie lekcyjnej oraz z kl. VIIb na 8 godzinie lekcyjnej zostają odwołane z powodu nieobecności naucyciela

20 stycznia 2020r. zajęcia projektowe z p. Marią Kreńska  z matemtyki dla klasy 8 na 7 godzinie lekcyjnej zostają odwołane.

11 grudnia 2019r. zajęcia projektowe z języka angielskiego w klasie IIIb z p. J.Karasek zostają odwołane z powodu udziału nauczyciela w uroczystościach pogrzebowych księdza proboszcza.

12 grudnia 2019r. w czwartek zajęcia z 8 godziny lekcyjnej (korekcyjno - kompensacyjne) z p. Pauliną Kijewską zostają odwołane

10 grudnia 2019r. zajęcia projektowe z TIK  w kl.VIIab prowadzone przez p. Joannę Węderska zostają odwołane. Powodem wyjazd nauczyciela na konkurs geograficzny.

9 grudnia 2019r. zajęcia projektowe z języka angielskiego  w kl.IIb prowadzone przez p. Joannę Karasek zostają odwołane. Powodem wyjazd  nauczyciela na konkrs z języka polskiego.

W związku ze zwolnieniem lekarskim p. Niny Wychowaniec nie odbędą się zajęcia projektowe w klasie I a i I b w dniach 21 i 28 listopada 2019 r.

Zasady Rekrutacji Uczestników Projektu - uczniów „Poznawaj świat z radością”

Poznawaj_swiat_z_radoscia.docx

Formularz uczestnictwa ucznia w projekcie "Poznawaj świat z radością".

Formularz_uczestnictwa_ucznia_w_projekcie(1).pdf

Harmonogram prowadzonych zajęć