Nawigacja

 • ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ

 • 3 Maja w naszej szkole

  Dnia 30 kwietnia bieżącego roku w naszej szkole odbyła się uroczystość upamiętniająca 224 rocznicę podpisania aktu Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji zorganizowany został konkurs patriotyczny. Zadaniem uczestników było wykonanie własnoręcznie plakatów na temat tego wydarzenia oraz zaprezentowanie ich przed komisją konkursową. Konkursowicze wykazali się niezwykłą kreatywnością.

  W kategorii klas IV - VI szkoły podstawowej jury przyznało kolejno:

  I miejsce dla Roberta Rawickiego z klasy VI

    oraz dla Oliwii Rajskiej z klasy IV

  II miejsce dla Julity Fabickiej i Artura Kupisza z klasy VI

  III miejsce dla Weroniki Jeżyny i Sary Ciszek z klasy VI

      oraz dla Roksany Motyl i Karoliny Lewińskiej z klasy V

  W kategorii klas I - III gimnazjum plakaty zostały wykonane przez Justynę Bielecką i Jana Łyszkowicza z klasy IIIb.

  W trakcie uroczystości mieliśmy okazję podziwiać występ chóru, składającego się z uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum pod patronatem pani Małgorzaty Szymczak.

  Dziękujemy również pani Krystynie Sulmie za zorganizowanie konkursu i pani Marii Kreńskiej za przygotowanie dekoracji.

  Wiwat 3 Maj!

  Ewa Koszel

 • Kolejne wyróżnienie dla naszej wokalistki - Natalii Jarugi

  W dniu 20 kwietnia br. w MOK-u odbył się, organizowany przez SP nr 2 w Koluszkach, VII Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej.

    Występy przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów oceniało profesjonalne jury, w którym zasiedli: pani Iwona Kaczmarek- śpiewaczka operowa, pan Leszek Bonar- muzyk, dziennikarz muzyczny związany z Łódzkim Ośrodkiem Telewizyjnym, pan Jacek Malanowski- kompozytor, autor tekstów, wokalista zespołu Trubadurzy.

  Uczennica Klasy Ia naszego gimnazjum- Natalia Jaruga- znalazła się w wąskim gronie laureatów w tej kategorii wiekowej. Piosenką „Miasto” z filmu „Miasto 44” wyśpiewała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy Natalii i życzymy dalszych sukcesów na wokalnej niwie.  Klasy IV – VI naszej szkoły reprezentował duet szóstoklasistek- Maria Motylewska i Margot Piskozub. Wszystkie dziewczęta do konkursu przygotowywała pani Małgorzata Szymczak. Zdjęcia z występu można obejrzeć
  w Albumie fotograficznym

       E. Szeleszczyk

 • Z Comeniusem na Węgrzech

  W dniach 22 – 27 marca delegacja z Zespołu Szkół w Gałkowie Dużym gościła w urokliwym węgierskim Debreczynie, a dokładnie w Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti  Iskola. To kolejny wyjazd w ramach projektu Comenius „Traditional Openair Games to Improve Children’s Skills” (Rozwijanie umiejętności dzieci poprzez tradycyjne gry na świeżym powietrzu). Gałkowską placówkę reprezentowały panie: Bożena Delewska, Joanna Karasek, Agnieszka Trębacz i Ewa Zielińska – koordynator projektu oraz uczniowie: Natalia Jaruga, Joanna Peplińska i Adam Kupisz.

    Debreczyn przywitał uczestników spotkania iście wiosenną, słoneczną pogodą. Węgierscy partnerzy otworzyli na oścież podwoje swojej szkoły. Przygotowali uroczysty apel, w trakcie którego uczniowie prezentowali talenty, śpiewając m.in. polską piosenkę (nie lada wyczyn w ich wykonaniu). Przyjemna aura pozwoliła też na odbycie pieszej wycieczki po mieście. Warto podkreślić, że Debreczyn to drugie co do wielkości miasto na Węgrzech, które szczyci się bogatą historią. To również duży ośrodek akademicki. Uczestnicy spotkania mieli także okazję odwiedzić Agora Science Centre – centrum skupiające ciekawe interaktywne wystawy. Bez dwóch zdań atrakcją zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych była wizyta w Aquaticum SPA, a dokładnie w Śródziemnomorskim Parku Rozrywki Wodnej.

    Jednak na tym nie koniec. Organizatorzy zadbali o to, by uczestnicy spotkania poznali również ich stolicę – Budapeszt, przygotowali więc jednodniową wycieczkę. Metropolia zachwyca swoim malowniczym położeniem i architekturą. Nic więc dziwnego, że w ostatnim czasie często stanowi scenerię dla hollywoodzkich superprodukcji. Przysłowiową wisienką na torcie było  oczywiście zwiedzanie przepięknych wnętrz węgierskiego parlamentu. To najbardziej charakterystyczny budynek stolicy Węgier. Położony nad Dunajem, w dzielnicy Peszt jest jednym z najstarszych gmachów państwowych w Europie.

    Spotkanie w węgierskiej szkole to jednak nie tylko przyjemności, gdyż koordynatorzy projektu sumiennie pracowali. Mieli okazję wymienić się uwagami na temat realizacji przydzielonych zadań, zaplanowali kolejne i dzielili się zdobytymi doświadczeniami. Pozostali uczestnicy również nie próżnowali – szlifowali język angielski, biorąc udział w różnych warsztatach.

    Sympatycznym akcentem na zakończenie pobytu w Debreczynie była uroczysta kolacja, podczas której zaprezentowano węgierski folklor. Skoczna ludowa muzyka poderwała wszystkich do tańca. Humory dopisywały.

  Zdjęcia: http://zsgalkow.edupage.org/text1/

  Następne spotkanie już w czerwcu, tym razem goście z: Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Łotwy, Rumunii, Turcji, Węgier i Włoch zawitają do Gałkowa. To tutaj odbędzie się podsumowanie projektu. Oj, będzie się działo!

  Joanna Karasek

              

 • Niech wiosna zakwitnie
  Radością i Pokojem
  w Waszych sercach
  pod promieniami łask
  wypływających z Cudu Zmartwychwstania.


  Z serdecznymi wielkanocnymi życzeniami
   Dyrekcja, Rada Pedagogiczna,
  Pracownicy, Uczniowie i Rodzice
  Zespołu Szkół w Gałkowie Dużym

 • Wyróżnienie dla Natalii Jarugi w XIII Festiwalu Piosenki Francuskiej „PLEIN CHANT” w Łodzi!

                 

  W dniach 21-22 marca b.r. odbył się w Łodzi XIII Festiwal Piosenki Francuskiej „PLEIN CHANT”, organizowany przez XIII Liceum Ogólnokształcące, Przedstawicielstwo Wallonie-Bruxelles w Warszawie, Institut Français w Warszawie i Łódzki Dom Kultury pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego oraz stowarzyszenia Łódzkie Bardziej Francuskie.

  Nasza uczennica Natalia Jaruga wykonała w języku francuskim piosenkę „La pluie” z repertuaru Zaz i zdobyła wyróżnienie. Jury doceniło nie tylko zdolności wokalne Natalki, ale także umiejętność posługiwania się językiem francuskim oraz przedstawienie utworu na scenie.

  W skład komisji konkursowej wchodzili pracownicy i studenci Akademii Muzycznej w Łodzi, przedstawiciel Instytutu Francuskiego w Warszawie ( rodowity Francuz ) oraz Alliance Française w Łodzi.

  Jesteśmy dumni z sukcesu Natalki, którą do konkursu przygotowała pani Dorota Wochna – nauczycielka języka francuskiego.

  Serdecznie gratulujemy!

 • 25.03.2015

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Czytam i opowiadam klasy IV-VI.

 • Rekolekcje

  W dniach 25.03-27.03.2015 odbywają się Rekolekcje Wielkopostne.   

    Porządek wszystkich dni:

  Rano dojazd autobusem na 8.10 .

  Odjazd autobusów o godz.12.55.

  Szkoła Podstawowa:

  Od 8.10 do 10.15 - zajęcia w szkole

  Od 10.30-11.45 – rekolekcje w Kościele

  Od 11.45 - 12.55 –zajęcia w szkole

   Gimnazjum :

  8.10-11.45- zajęcia w szkole.

  12.00-12.55 rekolekcje w Kościele.

  Świetlica czynna w godzinach 7.10-16.30.

 • Dzień otwarty w szkole podstawowej

   

    19 marca 2015 roku, w Zespole Szkół w Gałkowie Dużym, odbył się Dzień Otwarty dla przyszłorocznych uczniów klas pierwszych i ich rodziców. Gospodarzami dnia byli uczniowie klasy Ib i tancerki z klasy III. Swoją obecnością zaszczyciły nas przedszkolaki z Gałkowa Dużego z rodzicami oraz rodzice naszych artystów. Goście mieli okazję zobaczyć przedstawienie przygotowane przez najmłodszą klasę w szkole, a także bułgarski taniec w wykonaniu trzecioklasistek.  Sześciolatki - uczniowie z klasy Ib zostali uhonorowani również dyplomami za udział w swojej pierwszej Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Olimpusek”, dzięki której sprawdzili swoje umiejętności z języka polskiego, matematyki i przyrody. Laureatkami tej olimpiady zostały: Maja Simon i Sonia Kurczewska – gratulacje.
              Na zakończenie nasi goście zwiedzili szkołę i zostali poczęstowani „zdrowymi” kanapkami i słodkimi przekąskami.            Na koniec „podróży” po szkole zostaje nam tylko jedno powiedzenie: „Uczcie się w „dechę” i niech szkoła ma z was pociechę!”.

  Jolanta Kruś

 • Już po raz piąty opowiadali o tym, co przeczytali- Szkolny Konkurs „Czytam i opowiadam”

  W dniach 18 i 19 marca w naszej szkolnej bibliotece odbyła się V edycja Szkolnego Turnieju Opowiadaczy Literatury „Czytam i opowiadam”. Wydarzenie ma na celu kształtowanie umiejętności pięknego opowiadania, posługiwania się staranną polszczyzną, popularyzowania właściwych wzorców językowych, kształtowanie umiejętności wystąpień publicznych
  (z uwzględnieniem ram czasowych) i przyciągania uwagi słuchaczy. Konkurs przebiegał w trzech kategoriach wiekowych. Zadaniem uczestników było opowiedzenie wybranego utworu lub jego fragmentu w taki sposób, by słuchających zachęcić do przeczytania książki. Ustną prezentację należało wzbogacić kostiumami i rekwizytami, nawiązującymi do treści przedstawianych utworów. Jury oceniało posługiwanie się staranną polszczyzną, bogaty zasób słownictwa (a w starszych klasach świadome użycie środków stylistycznych), tempo wypowiedzi, intonację, modulacje głosu, gest, mimikę, kostium, ogólne wrażenie artystyczne. Maksymalny czas wypowiedzi to 5 minut. Jak widać konkurs nie należy do łatwych, ale od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Młodzi czytelnicy dzięki temu konkursowi rozwijają zainteresowania literaturą, a głównie beletrystyką dla dzieci i młodzieży. Ponadto doskonalą, tak istotną dziś, umiejętność wystąpień publicznych i zainteresowania słuchaczy. Już dziś zapraszam do udziału w konkursie w następnym roku szkolnym, tymczasem obejrzyjcie zdjęcia w zakładce Album fotograficzny. Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom za przygotowanie opowiadań
  i nauczycielom zasiadającym w jury i wspierającym mnie podczas przebiegu konkursu.

        Elżbieta Szeleszczyk

  Wyniki konkursu:

  klasy I- III szkoły podstawowej

  I miejsce         Liwia     Kaczmarek      kl. II a

      Zofia      Motylewska    kl. II a

  II miejsce       Jan         Trzonek kl. II a

  III miejsce      Beata     Kaczmarczyk  kl. I c

      Kinga     Fabicka kl. II a

   

  Wyróżnienia: Natalia Opala kl. I a, Amelia Kijowska kl. I b, Kacper Drużdż kl. II a, Alicja Jasnowska kl. II a, Małgosia Smolarczyk kl. II a, Julia Szymczyk kl. II a, Emilia Zajączkowska kl. II a

   

  klasy IV- VI szkoły podstawowej

   

  I miejsce         Aleksandra     Barańska         kl. V a

      Hubert   Czapnika         kl. V b

  II miejsce       Roksana          Motyl     kl. V a

  III miejsce      Damian Supera    kl. V a

      Rawicki          Robert    kl. VI

  wyróżnienia   Łukasz Bankowski      kl. IV

      Zuzanna          Hymka            kl. VI

   

  klasy   I- III gimnazjum

  I miejsce         Zuzanna          Trojak    kl. I a

  II miejsce       Anna     Piaskowska     kl. I b 

  III miejsce      Bruno     Reucki   kl. II a

 • Obowiązki czytelnika traktować z wielką powagą- przyrzekamy!

  W poniedziałek 23 lutego br. w bibliotece Zespołu Szkół w Gałkowie Dużym odbyła się uroczystość pasowania na czytelnika. 53 uczniów z klas pierwszych szkoły podstawowej zostało włączonych w poczet czytelników. Piątoklasistki
  z Koła Przyjaciół Biblioteki przygotowały przedstawienie, w którym
  w zabawnym stylu przybliżyły prośby książek i obowiązki czytelników. Spomiędzy bibliotecznych regałów wyszły Książki, Krasnale i bohaterowie znanych baśni. Swój występ urozmaicili radosną piosenką o książeczkach
  z tysiącami przygód. Dzieci z uwagą przysłuchiwały się szkolnym aktorom,
  po czym chętnie odpowiadały na zadawane pytania i rozwiązywały czytelnicze zagadki.
  Na koniec spotkania pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy
  i słodycze ufundowane przez radę rodziców.

       Elżbieta Szeleszczyk

 • Z Grecji do Gałkowa

  W dniach 8-12 grudnia 2014 roku panie Bożena Delewska i Ewa Zielińska uczestniczyły w siódmym spotkaniu Comeniusa w ramach projektu pt. „TOPGAMES Rozwijanie umiejętności uczniów poprzez tradycyjne gry na świeżym powietrzu”. Tym razem nauczyciele z Zespołu Szkół w Gałkowie Dużym odwiedzili Aleksandropolis w Grecji. Podczas spotkania partnerzy mieli okazję jeszcze lepiej poznać gościnność i serdeczność greckich przyjaciół, a także zwiedzić wiele interesujących miejsc. Jednymi z ciekawszych atrakcji były akcja sadzenia drzew oliwnych czy też nauka greckich tańców.

  Tak jak w przypadku poprzednich wyjazdów partnerzy zobowiązani byli do przygotowania działań związanych z wizytą w kraju partnerskim. Nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół w Gałkowie Dużym wykazali się ogromną kreatywnością.

  Najpierw uczniowie klasy Vb próbowali nauczyć się greckiego alfabetu, a także dowiedzieli się, jak wiele słów w języku polskim pochodzi z greki. Kiedy już opanowali greckie literki próbowali nauczyć się czytać w tym języku. To zadanie do łatwych nie należało, ale dzieci poradziły sobie bardzo dobrze.

  Kolejną grupą uczniów, która bardzo chętnie przyłączyła się do greckiego wyzwania, byli uczniowie klasy III szkoły podstawowej. Pani Ewa Zielińska przedstawiła im szkołę partnerską, a ich wychowawca - pani Bożena Delewska - przygotowała wiele niespodzianek. Uczniowie tej klasy mieli okazję przebrać się za starożytnych Greków i Greczynki, a także przygotować typową grecką sałatkę.

  Uczniowie kl. Ia i Ib szkoły podstawowej również przyłączyli się do zabawy. Przygotowali oni nie tylko greckie stroje, ale także przepiękne znicze olimpijskie.

  W dniu 29.01.2015r. odbyły się obchody Dnia Greckiego. Cała uroczystość rozpoczęło przedstawienie, które przygotowali uczniowie klas Ia, Ib Gimnazjum w Gałkowie Dużym. Tym razem wszyscy przenieśliśmy się w czasy starożytne, by poznać kulturę i historię Grecji. Publiczność miała okazję spotkać się z Peryklesem, który bardzo gościnnie przyjął dwoje uczniów z przyszłości. Podczas przedstawienia został zaprezentowany film pt. ”Spacer z ambasadorem”, a także bajka zatytułowana „Oliwki”. Nie zabrakło również elementów taneczno-wokalnych. Tym razem uczniowie zaprezentowali taniec Μπάλος, a także piosenkę w języku greckim pt: „Ένα νερό, κυρά Βαγγελιώ”. Po zakończonym występie uczniowie kl. IV –VI szkoły podstawowej udali się na ucztę, którą sami przygotowali. Nie zabrakło na niej tradycyjnych dań greckich. Następnie odbyła się zabawa karnawałowa, a jej uczestnicy przebrani za greckich bogów uczyli się najbardziej znanego greckiego tańca greckiego – Zorby.

  Oprócz w/w działań uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum przygotowali również niebanalne plakaty, a także interaktywną grę.

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z materiałami, które wypracowali uczniowie Zespołu Szkół w Gałkowie Dużym: https://sites.google.com/a/xtec.cat/topgamesproject/poland/poland-international-days/greek-day

  Ewa Zielińska

 • SzOK w szkole podstawowej

  Od grudnia 2014 roku w Szkole Podstawowej w Gałkowie Dużym w ramach projektu „Akademia Mądrego Człowieka”  działa Szkolny Ośrodek Kariery:     

   - wdrażamy uczniów do samopoznania
   - kształcimy umiejętności analizy swoich mocnych i słabych stron
   - wyzwalamy wewnętrzny potencjał uczniów
   - rozwijamy umiejętności pracy zespołowej i współdziałania w grupie
   - przełamujemy bariery emocjonalne
   - wyrabiamy szacunek dla samego siebie
   - planujemy własny rozwój
   - poznajemy możliwe formy zatrudnienia
   - zdobywamy umiejętności pozytywnej autoprezentacji
   - poznajemy lokalny rynek pracy
   - poznajemy możliwości dalszego kształcenia i doskonalenia zawodowego

    Podczas konsultacji indywidualnych i warsztatów uczniowie poddawani są testom psychologicznym, diagnostykom, treningom, których wyniki mogą analizować również w domu z rodzicami.

    Dotychczas, oprócz konsultacji indywidualnych, zrealizowaliśmy warsztaty na temat:

  1. Razem do sukcesu: Cechy osobowe: charakter i temperament.
  2. Świat emocjonalny: samoregulacja i opanowanie stresu.
  3. Zdolności, zainteresowania, zamiłowania – diagnostyka zawodowych zainteresowań.

  Podczas zajęć również wykonaliśmy gazetki tematyczne:

  1. Realizujemy marzenia.
  2. Podróże kształcą.
  3. Jesteśmy kreatywni.
  4. Jaki wybrać zawód?

  Zapraszam na kolejne spotkania:

  Doradca zawodowy -  Jolanta Kruś

 • Biblioteka szkolna ogłasza akcję pod nazwą „Zabierz książki na ferie”

  Zapraszam wszystkich uczniów z klas II- VI szkoły podstawowej i I – III gimnazjum do wypożyczenia, w ciągu najbliższych dni, interesujących tytułów. Na czas ferii można wypożyczyć cztery wybrane książki i 4 czasopisma. Długie zimowe wieczory szczególnie sprzyjają czytaniu i fantazjowaniu.

  Elżbieta Szeleszczyk

 • Finał wojewódzkiego projektu edukacji patriotycznej dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

  W ciągu całego roku 2014 uczniowie kl. III b gimnazjum uczestniczyli w projekcie edukacyjnym o nazwie „Od Legionów Polskich do niepodległości  i obrony II Rzeczypospolitej” zorganizowanym przez Łódzkiego Kuratora Oświaty we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi. Uczniowie, pracując pod czujnym okiem nauczycieli, przez ponad pół roku tworzyli ciekawą prezentację  multimedialną, będącą częścią wyżej wspomnianego projektu. Przez pewien czas zadaniem młodzieży było zebranie potrzebnych informacji poprzez odwiedzenie muzeów, organizowanie wycieczek oraz rozmów z pasjonatami historii. Efektem wielomiesięcznej pracy był uroczysty finał podsumowujący całość projektu edukacji patriotycznej. Uroczystość miała miejsce w dniu 15 stycznia br. w III LO w Łodzi. 

  Certyfikat przyznany za udział w przedsięwzięciu w imieniu Zespołu Szkół w Gałkowie Dużym odebrała reprezentantka, uczennica kl. III b gimnazjum,  Joanna Peplińska. Nasza młodzież została poproszona o uświetnienie konferencji edukacyjnej swoimi występami. Uczniowie występowali kilkukrotnie, w każdej z przerw,  prezentując swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Goście i publiczność z entuzjazmem włączali się w śpiewanie pieśni patriotycznych.

 • NASZA SZKOLNA BIBLIOTEKA - wyniki konkursu

  W minionym tygodniu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pod nazwą Nasza szkolna biblioteka dla uczniów klas II i III szkoły podstawowej.

  Wyniki przedstawiają się następująco:  

  1. miejsce Liwia Kaczmarek  kl. II a
  2. miejsce Ewa   Kompa      kl. II b

     Damian  Skurpel  kl. II b
        III miejsce   Julia  Szymczyk kl. II a

        wyróżnienie: Weronika Witek   kl. II b 
                              Alicja   Jasnowska kl. II a

 • Kolejna wizyta francuskiego gościa w naszej szkole!

  18 grudnia 2014 roku, po raz kolejny zawitał do naszego gimnazjum lektor regionalny języka francuskiego, ekspert pedagogiczny, pan Denis Gérard. Podobnie jak w ubiegłym roku szkolnym, przeprowadził zajęcia, podczas których uczniowie w ciekawy sposób poznawali nowe słownictwo i francuskie zwyczaje, uczyli się prawidłowej wymowy, ale przede wszystkim mieli kontakt z „żywym” językiem. Jak zwykle, te niecodzienne lekcje języka francuskiego prowadzone przez rodowitego Francuza, spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony młodzieży. Szczególnie zadowoleni byli pierwszoklasiści, którzy po raz pierwszy mieli okazję uczestniczyć w takich zajęciach. Lekcje pana Denis Gérard odznaczają się nie tylko profesjonalizmem najwyższej klasy, ale prowadzone są w niezwykle sympatycznej atmosferze: zabawa, dowcip i nauka wspólnie pracują dla dobra uczniów.

  Projekt „Łódzkie bardziej  francuskie” pod patronatem Ambasady Francji  realizowany jest w naszej szkole od 2013 roku. Uczniowie brali udział  w wielu działaniach, konkursach, imprezach organizowanych w ramach tego przedsięwzięcia.  Pan Denis Gérard nie tylko realizuje zajęcia z młodzieżą, ale również uczestniczył w Dniach Otwartych naszego gimnazjum, prowadził krótkie zabawy lingwistyczne z zaproszonymi uczniami klas szóstych w języku francuskim. Nasz gość spotkał się także z przybyłymi rodzicami. Na co dzień, w ramach projektu, lektor regionalny współpracuje z panią Dyrektor Krystyną Warczyk oraz nauczycielką języka francuskiego – panią Dorotą Wochna.

  Z niecierpliwością oczekujemy na nowe ciekawe propozycje i kolejne wizyty miłego gościa z Ambasady Francji. 

 • ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

  „Zawsze, kiedy rozpoznajesz w pokorze,
   jak bardzo znikome są twoje możliwości
  i jak wielka jest twoja słabość, jest Boże Narodzenie.
  Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata
  i wyciągasz do niego ręce, jest Boże Narodzenie.
  Zawsze, kiedy milkniesz, aby wysłuchać,
  jest Boże Narodzenie
  ….” Matka Teresa z Kalkuty
  Niech noc Pańskiego Narodzenia  będzie pełna miłości i radości, niech będzie to czas jedności nas wszystkich, a nadchodzący 2015 rok napełnia nas nadzieją.
  Spokojnych Świąt życzy Dyrekcja, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół w Gałkowie Dużym 

 • Podziękowania od obdarowanych Szlachetną Paczką

   Szanowna Dyrekcjo, Pracownicy Szkoły, Kochani Rodzice i Uczniowie!

  Dziękujemy za trud, jaki włożyliście w przygotowanie nam tak wspaniałych paczek. Dzięki temu nasze święta będą mijały w rodzinnej, miłej i ciepłej atmosferze. Życzę zdrowych, spokojnych i pogodnych świąt wszystkim tym, którzy mają dobre serca.

    Agnieszka z dziećmi

   

  Zdjęcia z tworzenia Szlachetnej Paczki w naszej szkole możecie obejrzeć w Albumie fotograficznym.

 • DRODZY RODZICE I OPIEKUNOWIE

  DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ W GAŁKOWIE DUŻYM INFORMUJE, ŻE W CZASIE ZIMOWEJ PRZERWY ŚWIĄTECZNEJ OD 22 GRUDNIA DO 31 GRUDNIA 2014R. , A TAKŻE W DODATKOWE DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH 2 I 5 STYCZNIA 2015R. MOGĄ BYĆ ZORGANIZOWANE W SZKOLE ZAJĘCIA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE DLA UCZNIÓW.
  PROSIMY RODZICÓW, KTÓRZY BĘDĄ CHCIELI ZGŁOSIĆ SWOJE DZIECI NA ZAJĘCIA O PRZEKAZANIE INFORMACJI WYCHOWAWCY KLASY DO DNIA 17 GRUDNIA 2014R.
  INFORMUJEMY, ŻE W WYMIENIONYM OKRESIE NIE BĘDZIE ORGANIZOWANY DOWÓZ DZIECI DO SZKÓŁ.

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół w Gałkowie Dużym
  ul. Dzieci Polskich 14
  95-041 Gałków Duży
 • (44) 7145843 lub
  512446650

Galeria zdjęć